mājas
| karte
  Par mums | Mūsu juristi | Darbības virzieni | Klientu apskats | Publicitāte | Jaunumi | Kontakti | Saites
   
Apraksts
   
APRAKSTS
BIROJS

DARBS SABIEDRĪBAS LABĀ

Zvērinātu advokātu birojs "Brodiņš un Partneri" klientiem piedāvā uz rezultātiem orientētus un izmaksas saudzējošus juridiskos pakalpojumus

Ievērojot biznesa globalizāciju un Baltijas valstu tendenci harmonizēt nacionālo likumdošanu ar Eiropas Savienības direktīvām, lai kļūtu par pilntiesīgu Eiropas Savienības dalībvalsti, zvērinātu advokātu birojs "Brodiņš un Partneri" pārstāv Latvijas un starptautisko uzņēmēju intereses starptautiskajos darījumos un strīdos, kā arī birojs sniedz visa veida juridiskos pakalpojumus Latvijas likumdošanas jautājumos. Mūsu iespēja apvienot starptautiskās spējas un vietējo ekspertīzi dod mums iespēju sniegt visaptverošus pakalpojumus, kuri sakrīt ar globālo un vietējo klientu vajadzībām šodienas biznesa vidē.

Mēs pārstāvam klientus aktuālos juridiskos jautājumos, kuri ir cieši saistīti ar biznesa globalizāciju. Mūsu antidempinga juristi ir pionieri, piedāvājot juridiskos un biznesa padomus klientiem šajā augošajā tirdzniecības jautājumā Baltijas valstīs. Mūsu konkurences un intelektuālā īpašuma eksperti izskata vissarežģītākās un pretrunīgākās lietas. Mūsu juristi strādā kopā ar dažādu darbības virzienu, industriju un jurisdikciju ekspertiem.

Birojs TOP

Zvērinātu advokātu birojs "Brodiņš un Partneri" ir dibināts 2001. gadā. "Brodiņš un Partneri" piedāvā plašu juridisko pakalpojumu loku un ir viens no pirmajiem zvērinātu advokātu birojiem Baltijā, kas praktizē Eiropas Savienības tiesībās.

Birojs atrodas Rīgas Juridiskās Augstskolas ēkā, pašā Rīgas jūgendstila rajona sirdī.

Darbs sabiedrības labā TOP

Tā kā darbs sabiedrības labā ir būtiska sastāvdaļa no mūsu juridiskā mantojuma, tad mūsu juridiskā filozofija balstās uz teoriju, kas sevī ietver tēzi, ka juristi sabiedrībai ir parādā savu zināšanu un prasmju aktīvu atgriešanu. Lai darbotos saskaņā ar mūsu izvirzīto filozofiju, "Brodiņš un Partneri" juristi pastāvīgi uzņemas gan mazas un individuālas lietas, gan sarežģītas un kompleksas lietas.

Biroja darbinieki ir iesaistīti arī sabiedrības tiesību un interešu aizsardzībā, ieskaitot Bēgļu tiesību aizsardzības centru Igaunijā, kas nodrošina bēgļus Igaunijā ar juridisko palīdzību.

Atruna: Informācija mūsu mājas lapā ir vispārēja satura.
Lūdzu griežaties mūsu birojā, ja Jums ir nepieciešamas juridiskās konsultācijas.
© Brodins & Partners 2001 Riga, Latvia.
e-pasts:info@balticadvocate.com Izstrādāts : Interaktīvo Tehnoloģiju Grupa 2001